Classic
Waadbroek 'UNIVERSAL'
Artikelnummer: 425.08Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Versteviging in de knie. Binnenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Wellington PVC laarzen.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
aanbevolen producten
Heavy Duty
PVC Laars ´DOLFING´
Artikelnummer: 489.90Heavy Duty PVC laarzen. Waterdicht, slijtvast en goede grip op alle ondergronden.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Waadbroek 'STANFORD'
High Visibility waadbroek. Bretels van elastiek met gespsluiting. Schuimversteviging in de knie. Binnenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Wellington PVC laarzen.
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | P13/PVC 700g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49 |












Tuinbroek
Regentuinbroek. retels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Elastiek in de rug.
| Kleur | groen, geel, blauw, oranje, rood, zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Waadbroek 'SEDGEFIELD' (S5)
Ademende en vederlichte PU waadbroek. Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Versteviging in de knie. Buitenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen in S5 variant (EN ISO 20345:2011 S5 SRC)
- Stalen neus die bescherming biedt tegen een inslag met een energie van 200 joules
- Antistatische zool
- Energie absorberende hak
- zool met anti-slip profiel
- Stalen zool met een weerstand tegen penetratie van de zool tot een kracht van max. 1210-1260 Newton
- olie en chemisch bestendig
| Kleur | olijfgroen |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P12/P8 190/600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49, 50/51 |












Jas motorrijder 'KYALAMI'
Gevoerde kraag. Verdekte ritssluiting d.m.v. windflap. Mouwen met klittenbandsluiting. Reflecterende strepen op mouwen en rugpand. Ingezette zakken met klep.
| Kleur | Fl. Geel/zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL, XS |
| Materiaal | PU 220g |



















