Repair kit
Artikelnummer: 400.00.00.01Lijm met plakkers.
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Anorak
Over het hoofd aan te trekken. Drukknoop op de wigsluiting.
Elastiek in de mouwen.
| Kleur | groen, geel, blauw, oranje, rood, zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Regenoverall
Capuchon met koord. Twee borstzakken met klep. Twee intasten. Elastiek in de rug. Verdekte ritsslsuiting met dubbele schuiver. Drukknopen op de verdekte sluiting, mouwen en de beenpijpen. Binnenzijde Polyester pluche drager.
| Kleur | groen, geel, zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | P2/PVC 600g |












Jas 'DURBAN'
Verdekte capuchon in kraag met koord. Speciale 3DF-Technology; ademend rugpand met afstandsweefsel. Windvangers in de mouwen. Binnenzak op borsthoogte.
| Kleur | navyblauw/wit, olijfgroen/zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, XS |
| Materiaal | P12/PU 200g |












Jas 'PRETORIA'
Regenjas met capuchon met koord. Drukknopen op mouw. Verdekte ritssluiting klittenband.
| Kleur | olijfgroen, aquablauw, navyblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P12/PU 200g |



















