Classic
Tuinbroek met kniestuk
Artikelnummer: 423.01Regentuinbroek met kniestuk. Hoogfrequent ingelaste waterdichte kniestukken. Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Elastiek in de rug. Met verstevigd kniestuk!
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
aanbevolen producten
Classic
Anorak
Artikelnummer: 406.01Over het hoofd aan te trekken. Drukknoop op de wigsluiting.
Elastiek in de mouwen.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Coverall met wig 'UGIE'
Grote wigsluiting. Verdekte sluiting met klittenband. Elastiek in de rug. Capuchon met koord. Windvangers in de mouwen. Elastiek in de beenpijpen.
| Kleur | dennengroen, kobaltblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P9/PVC 305g |












Anorak 'PERTH'
Over het hoofd aan te trekken. Drukknoop op de wigsluiting. Elastiek in de mouwen. Capuchon met kinbescherming.
| Kleur | olijfgroen, aquablauw, navyblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P12/PU 200g |












Fiets Poncho 'WINDHOEK'
Capuchon met koord. Taille bevestiging d.m.v. bandjes. Verdekte ritssluiting met drukknopen. Geïntegreerd opbergzakje.
| Kleur | zwart, aquablauw |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P12/PU 200g |












Coverall 'KIRKWOORD'
High Visibility coverall. Verdekte ritssluiting met klittenband sluiting. Capuchon met koord en kinbescherming. Drukknopen op mouwen en beenpijpen.
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | P3/ PVC 400g |



















