Medium Duty
Coverall met wig 'UGIE'
Artikelnummer: 431.09Grote wigsluiting. Verdekte sluiting met klittenband. Elastiek in de rug. Capuchon met koord. Windvangers in de mouwen. Elastiek in de beenpijpen.
Materiaal
P9/PVC 305gKleur
Maat
S
M
L
XL
XXL
3XL
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Jas 'HERMANUS'
High Visibility jas. Reflecterende RWS-striping. Drukknopen op mouw. Capuchon met koord.
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P23/PU 220g |












Lieslaars 'MARGATE'
Ademende en vederlichte PU lieslaarzen. Versteviging in de knie. Verstelbare riembanden met gespen. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen.
| Kleur | olijfgroen |
| Materiaal | P12/P8 190/600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 |












Coverall 'PATERSON'
Verdekte ritssluiting. Capuchon met koord. Klittenband op de verdekte sluiting, Elastiek in de mouwen en beenpijpen.
| Kleur | olijfgroen, aquablauw, navyblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P12/PU 200g |












Sloof 'AALSMEER'
Waterdicht dubbel gecoat schort. Opgelast zakje. Rug sluiting met veiligheidsgesp.
| Kleur | zwart |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P5/PVC 500g |
| Lengte | 70cm |



















