Medium Duty
Sloof 'AALSMEER'
Artikelnummer: 460.11Waterdicht dubbel gecoat schort. Opgelast zakje. Rug sluiting met veiligheidsgesp.
Lengte
70cmMateriaal
P5/PVC 500gKleur
Maat
UNI
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Jas 'HERMANUS'
High Visibility jas. Reflecterende RWS-striping. Drukknopen op mouw. Capuchon met koord.
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P23/PU 220g |












Jas 'SPRINGBOK'
Regenjas met verderkte capuchon in kraag met koord. Ademend rugpand. Drukknopen op mouw.
| Kleur | geel, zwart, wit, olijfgroen, aquablauw, navyblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P12/PU 200g |












Tuinbroek met kniestuk
Regentuinbroek met kniestuk. Hoogfrequent ingelaste waterdichte kniestukken. Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Elastiek in de rug. Met verstevigd kniestuk!
| Kleur | groen |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Plukmouwen
Zonder manchet. Met elastiek aan beide zijdes.
| Kleur | groen, blauw, zwart |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P1/PVC 400g |



















