Classic
Zuidwester
Artikelnummer: 440.01Sluitband onder de kin.
Materiaal
P1/PVC 400gKleur
Maat
UNI
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Coverall 'KIRKWOORD'
High Visibility coverall. Verdekte ritssluiting met klittenband sluiting. Capuchon met koord en kinbescherming. Drukknopen op mouwen en beenpijpen.
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | P3/ PVC 400g |












Lange jas 'JOBURG'
Eerste paaljas. Drukknoopsluiting. Kraag. Split in het achterpand.
| Kleur | wit |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Waadbroek Topster
Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Versteviging in de knie. Binnenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Acifort laarzen.
| Kleur | grijs |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | P11/PVC 600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49, 50/51 |












Waadbroek 'CAMOUFLAGE'
Camouflage print. Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Binnenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen.
| Materiaal | P28/PVC 600 g |
| Kleur | camouflage |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49 |



















