Classic
Spuitoverall
Artikelnummer: 433.01Verdekte ritssluiting. Capuchon met koord. Drukknopen op de verdekte sluiting, mouwen en beenpijpen.
Materiaal
P1/PVC 400gKleur
Maat
S
M
L
XL
XXL
3XL
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Tuinbroek 'CALEDON'
Regen tuinbroek met bretels van elastiek. Sluiting d.m.v. veiligheidsgesp. Elastiek in de rug. Elastiek in de beenpijpen.
| Kleur | olijfgroen, aquablauw, navyblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P12/PU 200g |












Werkschort 'KLIPPEDRIFT'
Band om nek. Rug sluiting met veiligheidsgesp.
| Kleur | wit |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P5/PVC 500g |
| Lengte | 110cm |












Jas 'HERMANUS'
High Visibility jas. Reflecterende RWS-striping. Drukknopen op mouw. Capuchon met koord.
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P23/PU 220g |












Jas 'CLARKSON'
Getailleerde regenjas met verdekte ritssluiting met drukknoop sluiting. Capuchon met koord. Drukknopen op de mouwen. Intasten en een slit onder aan de rugzijde.
| Kleur | olijfgroen, navyblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, XS |



















