Featherlight
Lieslaars 'MARGATE'
Artikelnummer: 437.12Ademende en vederlichte PU lieslaarzen. Versteviging in de knie. Verstelbare riembanden met gespen. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen.
Schoenmaat
40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47Materiaal
P12/P8 190/600gKleur
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Broek 'PNIEL'
Regenbroek met elastiek in de taille.
| Kleur | dennengroen, kobaltblauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P9/PVC 305g |












Plukmouwen met neopreen mof 'ELSTAR'
Met neopreen manchet op maat af te knippen. Elastiek in mouw.
| Kleur | dennengroen, kobaltblauw |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P9/PVC 305g |












Anorak 'SEPPIE'
High Visibility Anorak. Reflecterende striping. Neopreen windvanger in mouw. Capuchon met koord en kinbescherming. Drukknoop op wigsluiting.
| Kleur | Fl. Geel/navy blauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P3/ PVC 400g |












Waadbroek 'CAMOUFLAGE'
Camouflage print. Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Binnenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen.
| Materiaal | P28/PVC 600 g |
| Kleur | camouflage |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49 |



















