Featherlight
Coverall 'PATERSON'
Artikelnummer: 433.12Verdekte ritssluiting. Capuchon met koord. Klittenband op de verdekte sluiting, Elastiek in de mouwen en beenpijpen.
Materiaal
P12/PU 200gKleur
Maat
S
M
L
XL
XXL
3XL
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Werkschort 'KLIPPEDRIFT'
Band om nek. Rug sluiting met veiligheidsgesp.
| Kleur | wit |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P5/PVC 500g |
| Lengte | 110cm |












Jas motorrijder 'KYALAMI'
Gevoerde kraag. Verdekte ritssluiting d.m.v. windflap. Mouwen met klittenbandsluiting. Reflecterende strepen op mouwen en rugpand. Ingezette zakken met klep.
| Kleur | Fl. Geel/zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL, XS |
| Materiaal | PU 220g |












Regenbroek
Elastiek in de taille.
| Kleur | groen, geel, blauw, oranje, rood, zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Tuinbroek 'CALVINIA'
High Visibility tuinbroek. Reflecterende striping. Bretels van elastiek. Sluiting dankzij veiligheidsgesp. Elastiek in de rug.
| Kleur | Fl. Geel/navy blauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P3/ PVC 400g |



















