Medium Duty
Lange jas 'JOBURG'
Artikelnummer: 416.01Eerste paaljas. Drukknoopsluiting. Kraag. Split in het achterpand.
Materiaal
P1/PVC 400gKleur
Maat
S
M
L
XL
XXL
3XL
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Tuinbroek 'SECUNDA'
High Visibility tuinbroek. Reflecterende RWS-striping. Drukknopen op beenpijpen. Bretels van elastiek. Sluiting dankzij veiligheidsgesp. Elastiek in rug
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P23/PU 220g |












Jas 'HERMANUS'
High Visibility jas. Reflecterende RWS-striping. Drukknopen op mouw. Capuchon met koord.
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P23/PU 220g |












PVC Laars S5 'DOLFING'
Heavy Duty PVC laarzen. Waterdicht, slijtvast en goede grip op alle ondergronden. Genormeerd volgens EN ISO 20345:2011 S5 SRC
Stalen neus die bescherming biedt tegen een inslag met een energie van 200 joules.
- Antistatische zool
- Energie absorberende hak
- Zool met anti-slip profiel
- Stalen zool met een weerstand tegen penetratie van de zool tot een kracht van max. 1210-1260 Newton
- Olie en chemisch bestendig
| Kleur | zwart |
| Materiaal | P28/PVC 600 g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49, 50/51 |












Doorwerkbroek (winter)
Elastiek in de taille. Binnenzijde polyester pluche drager.
| Kleur | groen, geel |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P2/PVC 600g |



















